İslamlar

İslamlar bölgesi dünyanın dört bir tarafından gelen misafirlerle dolup taşmakta ve dört mevsim tatil yapılmaktadır. Misafirler kiralık yazlık ev, Fethiye kiralık yazlık villalar da konaklamaktadır. Deniz manzaralı, orman manzaralı, deniz ve orman manzaralı, İslamlar bölgesi merkezinde, merkezden uzak, denize sıfır kiralık yazlık villalar bulunmaktadır. İslamlar bölgesinin en güzel konumlarında, farklı tiplerde, farklı özelliklere sahip konforlu lüks villalar bulunmaktadır.

İslamlar bölgesi; kiralık villa turizmi konusunda en güzel ve en seçkin seçeneklerin yer aldığı bölgelerimizden birisidir. Her yıl binlerce tatilseverin uğrak noktası haline gelmiş olan İslamlar bölgemiz ve çevresi sahip olduğu doğal güzellikleri, eşsiz tabiatı, denizi, plajları sayesinde sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatacaktır. Yaz turizminin yanı sıra birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan İslamlar, kültür turizmi açısından da rağbet gören bir bölgemizdir.

İslamlar ve çevresi aktivite açısından oldukça zengin olan bölgededir. Başta su sporları olmak üzere, safari(atv, jeep), doğa yürüyüşü, tekne turları, paraşüt, at gezintileri gibi bir çok aktiviteye katılıp tatilinizi unutulmaz bir şekilde geçirebilirsiniz.

Hepsivilla İslamlar bölgesi ve çevresinde en iyi kiralık villa seçeneklerini sunar. Hepsivilla, İslamlar bölgesinde de portföyü içindeki tüm kiralık villaların kalitesini, temizliğini ve imkanlarını denetleyerek sizler için en iyi tatil imkanlarını yaratır.

İslamlar bölgesi içinde kiralıyacağınız villa konusunda herhangi bir sorunuz olursa, firmamıza soru cevap sayfamızdan yada iletişim sayfamızı kullanarak ulaşabilir ve İslamlar bölgeside yaşayacağınız eşsiz tatili planlayabilirsiniz.

Yukarı